بروکر فیبوگروپ - افتتاح حساب واقعی و شارژ حساب ریالی بدون نیاز به وب مانی


🔴 معرفی بروکر فیبوگروپ:
هلدینگ بین المللی مالی فیبو گروپ با بیش از 18 سال سابقه فعالیت (از سال 1998) یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در عرصه معاملات آنلاین ارزهای خارجی می باشد. اطلاعات بیشتر.

وب سایت فارسی بروکر فیبوگروپ. اینجا را کلیک کنید

🔴 امنیت حساب ها و رگولاتوری:
برند فیبوگروپ با داشتن رگولاتوری های معتبر این اجازه و حق را به Regulator (سازمان های نظارت کننده بر عملکرد بروکر) می دهد که آنها به شکل ادواری و منظم بر کلیه عملیات مالی و اجرایی آنها نظارت داشته و هیچ نکته ای از دید آنها پوشیده نماند. اطلاعات بیشتر.

🔴 مستندات سازمان های نظارت کننده و بیمه گر:
مشخصات رگولاتوری های بروکر فیبوگروپ. اطلاعات بیشتر.

🔴 نحوه افتتاح حساب واقعی در فیبوگروپ:
شما می توانید به راحتی با ارائه تصویر اسکن یک کارت شناسائی (شناسنامه یا پاسپورت یا کارت ملی و یا گواهینامه رانندگی) و یک تلفن همراه و آدرس ایمیل اقدام به ثبت نام و افتتاح حساب نمایید.
برای این منظور در قدم اول می بایست فرم اولیه افتتاح حساب را تکمیل نمایید تا ایمیل راهنمای تصویری را دریافت کرده و بتوانید مراحل کار را دنبال کنید. فرم افتتاح حساب.

🔴 نحوه شارژ حساب (واریز و برداشت ریالی)
برای مشتریان "ایران بورس آنلاین" خدمات واریز و برداشت ریالی ارائه می گردد. یعنی واریز ریالی از سوی شما و شارژ حساب تان به صورت دلاری در طی چند ساعت بدون نیاز به پول های الکترونیکی مانند وب مانی Web Money، و همچنین برداشت از حساب و دریافت معادل ریالی آن در طی یک روز کاری.
به عبارت دیگر واریز اولیه برای شارژ حساب، شارژ مجدد حساب و برداشت از حساب بر مبنای نرخ روز حواله در کوتاهترین زمان (طی چند ساعت در همان روز) صورت می پذیرد.❎ انواع حساب های معاملاتی در کارگزار فیبوگروپ ❎
مشخصات و قوانین معاملاتی انواع حساب های فیبوگروپ. اطلاعات بیشتر.

🔴 حداقل سرمایه برای افتتاح حساب : در حساب های (MT4 NDD ،MT4 Fixed) حداقل معادل 300$ ، در حساب cTrader NDD حداقل 100$ و در حساب سنتی MT4 Cent معادل 50$ .

🔴 افتتاح حساب دمو در بروکر فیبوگروپ:
با افتتاح یک حساب آزمایشی رایگان، بیشتر با بروکر فیبوگروپ آشنا شوید. افتتاح حساب دمو

🔴 نرم افزار معاملاتی متاتریدر MT4:
فیبوگروپ حساب های خود را از طریق پلتفرم معاملاتی متاترید 4 نسخه ویندوز برای کامپیوترهای شخصی، متاتریدر گوشی موبایل و تبلت، نسخه آندروید Android و آی او اس iOS ارائه می نماید.

🔴 مشخصات حساب های فیبوگروپ:
در تمامی حساب های فیبوگروپ (MT4 NDD ،MT4 Fixed ،cTrader NDD) امکان انجام معاملات در حجم های مختلف میکرو 0.01 لات، مینی 0.1 لات و 1 لات استاندارد در یک حساب امکان پذیر است. محصولات قابل معامله شامل جفت ارزها، طلا و نقره، نفت، شاخص های سهام به صورت سی اف دی بوده و میزان لوریج از 1:1 تا 1:400 قابل تغییر است، همچنین می توانید حساب های فاقد سواپ Swap Free (حساب اسلامی بدون بهره شبانه) افتتاح کنید.

آیا در حال حاضر مشتری فیبوگروپ هستید و تصمیم دارید از خدمات واریز و برداشت ریالی در کنار سایر خدمات رایگان ما استفاده نمایید ؟ برای این منظور در قدم اول میبایست یک ایمیل به آدرس farsi@fibogroup.com ارسال نمایید و از آنها بخواهید که حساب شما را به لیست مشتریان "ایران بورس آنلاین" منتقل کنند، بعد از ارسال ایمیل مورد نظر، از طریق ایمیل (info@iranbourseonline.com) به ما اطلاع دهید تا اقدام و پیگیری لازم انجام شود.

بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین
بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین