افتتاح حساب واقعی در بروکرهای فیبوگروپ، آلپاری، ویندزور بروکرز


اگر به دنبال کارگزاری با سابقه و معتبر می باشید ؛ اگر در جستجوی روشی مطمئن ، سریع و کم هزینه برای شارژ حساب معاملاتی خود هستید "ایران بورس آنلاین" در این راه به شما کمک میکند .

اگر از هزینه های مازاد نقل و انتقال پولهای الکترونیکی و دردسر خرید و فروش وب مانی خسته شده اید ، "ایران بورس آنلاین" راه حل مناسب را به شما ارائه می نماید .

با افتتاح حساب معاملاتی واقعی (Real Account) در هر کدام از بروکرهای فیبوگروپ ،آلپاری و یا ویندزور بروکرز می توانید از خدمات ویژه و رایگان ما بهره مند شوید .

"ایران بورس آنلاین" شرایطی را برای شما فراهم آورده است تا با افتتاح حساب در کارگزاران  Windsor Brokers , Alpari ,Fibogroupبر روی جفت ارزها (دلار، یورو، پوند...) اونس طلا و اونس نقره امکان انجام معاملات را داشته باشید و در کوتاهترین زمان با نرخی رقابتی اکانت خود را شارژ و یا سود خود را برداشت نمایید .

خدمات پشتیبانی در سطوحی متمایز اساس و پایه سرویس دهی ما به مشتریان میباشد ، پاسخگوئی در طول هفته به شکل آنلاین و تلفنی، به گونه ای است که همواره کارشناسان "ایران بورس آنلاین" را در کنار خود احساس خواهید کرد. این سطح از خدمات پشتیبانی بخصوص برای افراد تازه کار در این بازار که از ابتدا نیاز به راهنمائی و اطلاع رسانی شفاف دارند بسیار راهگشا میباشد .

-  فرم افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ 

-  فرم افتتاح حساب در بروکر ویندسور 

-  فرم افتتاح حساب در بروکر آلپاری    

جهت راهنمایی برای افتتاح حساب معاملاتی کافیست با ما در تماس باشید .

(تماس تلفنی رایگان کلیک کنید) [Online Chat ] [Skype : ibo.supp : گفتگوی آنلاین کلیک کنید ]

اگر سوالی دارید آن را با مطرح کنید - فرم تماس با ما
  

 


کانال آموزشی "ایران بورس آنلاین" در آپارات، Aparat Channel

ویدیوی آموزشی


بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین
بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین