جزئیات کامل دوره آموزش جامع تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار بورس ارزهای خارجی و اونس جهانی طلا

دپارتمان آموزشی "ایران بورس آنلاین" مفتخر است تا دست آورد سال ها تجربه عملی در زمینه معاملات موفق در بازارهای مالی را در قالب یک دوره آموزشی تحت عنوان " آموزش جامع تحلیل تکنیکال و فاندامنتال " گرد آوری نماید تا نتایج این تجربیات ارزشمند را به همراه روش ها و استراتژیهای مناسب در اختیار علاقه مندان تجارت و معامله در بازار بورس جهانی ارز و اونس طلا قرار دهد .

به شما توصیه میگردد پرسش و پاسخهای ذیل را به دقت مطالعه فرمائید ،تا با ویژگیها و خصوصیات این دوره آموزشی منحصر به فرد بیشتر آشنا شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران ما در واحد پشتیبانی آماده پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان میباشند .

آموزش شما تنها هدف ما نیست , ما به موفقیت شما در این بازار می اندیشیم ...

1- هدف اصلی از طراحی دوره آموزش جامع معاملات ارز چیست ؟

2- مطالب و مباحث آموزشی این دوره به چه شکلی به دانشجویان ارائه میگردد ؟

3- مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی شامل چه سر فصل هایی میباشد ؟

4- آیا از مباحث درسی این دوره نمونه هایی برای آشنایی بیشتر در دسترس میباشد ؟

5- این دوره آموزشی چه مزایا و امتیازاتی دارد ؟

6- آیا برای افرادی که از طریق ایران بورس آنلاین افتتاح حساب واقعی مینمایند در خصوص این دوره آموزشی تسهیلات و تخفیف هایی در نظر گرفته میشود؟  پاسخ مثبت است اینجا را کلیک کنید

7-  هزینه این دوره آموزشی چه میزان است وچگونه میتوان این دوره آموزشی را سفارش داد ؟

8-  این دوره روی چه سیستم هایی اجرا می شود؟

1 - هدف اصلی از طراحی دوره آموزش جامع معاملات ارز و طلای جهانی چیست ؟
یکی از اهداف مهم طراحی این دوره آموزشی , در حقیقت پاسخ به نیاز آندسته از هموطنان علاقه مند , بخصوص شهرستانی های عزیز بوده که به دلایلی نظیر دوری مسافت , مشغله کاری یا محدودیت زمانی و یا مکانی امکان شرکت در کلاسهای حضوری را نداشته وتمایل دارند از طریق ویدیوهای آموزشی مباحث را بیاموزند .

2 - مطالب و مباحث آموزشی این دوره به چه شکلی به دانشجویان ارائه میگردد ؟
مطالب و مباحث درسی این دوره در قالب ویدیوهای آموزشی ( مالتی مدیا ) ارائه می گردد ، و در حقیقت افرادی که دوره را خریداری می کنند امکان دسترسی به  دانلود این ویدیوها فراهم می گردد و می توانند کل دوره را که شامل بیش از 30 ساعت ویدیوی آموزشی در قالب 150 مبحث است را دانلود کنند، پس از دانلود این ویدیوهای آموزشی کاربران می توانند در حالت غیر آنلاین (آفلاین) نیز فایل های آموزشی را مشاهده نمایند .در این شکل از ارائه مطالب, امکان تکرار , مطالعه و مرور مباحث به صورت دوباره و یا چند باره به شکلی نامحدود وجود دارد.
این دوره آموزشی مالتی مدیا مشتمل بر بیست و دو جلسه درسی می باشد , که هر جلسه خود شامل چندین مبحث بوده و جمعا حدود سی ساعت تدریس بی وقفه را از طریق ارائه چیزی نزدیک به یکهزار فریم اسلاید صوتی و تصویری عرضه می نماید . در واقع این امر بیانگر راندمان بالای ارائه وبیان مطالب از طریق این روش آموزشی میباشد . جهت ملاحظه سر فصل های مباحث این دوره آموزشی اینجا را کلیک کنید .
جهت ملاحظه نمونه هایی از ویدیوهای آموزشی اینجا را کلیک کنید .


3 - مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی شامل چه سر فصل هایی میباشد ؟
در طی این دوره آموزشی به شکلی علمی به طرح مباحث تکنیکال , فاندامنتال و مدیریت سرمایه پرداخته شده است , و به گونه ایی هدفمند دانشجو را گام به گام برای آموزش این مطالب در جهت به کار گیری عملی آنها در شرایط بازار واقعی هدایت مینماید و در جمعبندی نهائی دروس شما روش ها و استراتژیهای مناسبی را جهت تحلیل و معامله در بازار را می آموزید .  برای آشنائی بیشتر با سر فصل های این دوره آموزشی اینجا را کلیک کنید .

4 - آیا از مباحث درسی این دوره نمونه هایی برای آشنایی بیشتر در دسترس میباشد ؟
پاسخ مثبت است ,شما میتوانید بمنظور آشنائی بیشتر با نحوه ارائه مطالب آموزشی در این پکیج مالتی مدیا , نمونه هایی از آنرا رایگان دانلود کنید . برای این منظور اینجا را کلیک کنید .

5 - این دوره آموزشی چه مزایا و امتیازاتی دارد؟
به واسطه ویژگی های این دوره محدودیت زمانی و مکانی از میان رفته و امتیازاتی را برای این دوره آموزشی ایجاد نموده که به برخی از آنها اشاره میشود :

  • - بهره وری بیشتر زمانی با حذف زمان رفت وآمد به کلاس های حضوری وکاهش هزینه ها بخصوص در شهر های بزرگی همچون تهران .
  • - امکان استفاده و بکارگیری ایندوره در شهر های مختلف ایران , مناسب برای شهرستانی های عزیز .
  • - آموزش و فراگیری در هر زمان و مکان .
  • - امکان تکرار مطالعه دوباره و یا چند باره مباحث به شکل نامحدود .
  • - تنظیم و تطبیق زمان یادگیری با اوقات فراغت ذهنی دانشجو .
  • - تنظیم محیط و شرایط یاد گیری متناسب با سلیقه دانشجو .
  • - انتخاب سرعت و کنترل روند آموزشی با توجه به نیازهای فردی .
  •  
  • - به کارگیری امکانات صوتی تصویری مالتی مدیا (Multimedia) در ارائه مثال های مختلف باعث میگردد,مطالب و مباحث آموزشی تاثیر و ماندگاری بیشتری در ذهن دانشجو داشته باشد.


6 - آیا برای افرادی که از طریق ایران بورس آنلاین افتتاح حساب واقعی مینمایند در خصوص این دوره آموزشی تسهیلات و تخفیف هایی در نظر گرفته میشود؟
پاسخ مثبت است, کلیه افرادی که از طریق ایران بورس آنلاین, افتتاح حساب واقعی در بروکر فیبوگروپ انجام میدهند این دوره آموزشی رایگان ارائه میگردد و برای مشتریان ویندزور بروکرز، کوپن 50% تخفیف جهت خرید دریافت مینمایند 

7 - چگونه میتوان این دوره آموزشی را سفارش داد ؟ 

هزینه این دوره آموزشی 150000 تومان میباشد و برای شروع پروسه سفارش ,کافیست فرم سفارش دوره آموزش  جامع معاملات ارز را که در این صفحه میباشد را تکمیل نمایید تا راهنمای خرید آن برای شما ایمیل شود.

8 - این دوره روی چه سیستم هایی اجرا می شود؟ 

این دوره بر روی ویندوزهای 7، 8 و 10 قابل نصب می باشد و با سیستم های اندروید، IOS و مک سازگار نیست.


بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین
بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین